Kes on Tatjana? 

Tere, minu nimi on Tatjana ja ma olen personaaltreener ja massöör. 

Mul on üsna kirju töökogemus, tänu millele saan nüüd oma töös aastate jooksul kogutud teadmistepagasit edasi anda. 

Ka õppimise osas olen nagu vikerkaar - gümnaasiumi vältel omandasin klienditeenindaja kutse, pärast seda läksin omandama kõrgharidust hotellimajanduse alal Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakoolis, pärast kõrgkooli läksin õppima M.I. Massaažikooli massööriks (spetsialiseerusin spordimassööriks) ja viimane omandatud amet on personaaltreener (FAF Personal Trainer kursus).

Oma olemuselt olen väga õpihimuline, seega üritan oma teadmisi hoida värskena, olen Precision Nutrition kursuse lõpufaasis, natukene veel ja olen toitumise alal targem. Üleüldse pean väga oluliseks enda pidevat arendamist - läbisin TRX koolituse, The Movement Fix koolituse (inimkeha liikuvus), osalen aktiivselt MyFitnessi raames sisekoolitustel eri teemadel (nt Crossfit). 

Tänaseks olen oma käe andnud jõutreeningule, millele eelnes pea 15 aastat võrkpalli mängu. Üritan ise teha trenni vähemalt 4 korda nädalas + liikuda päeva jooksul maksimaalselt (vähem istumist!). Isegi mina, oma kiire graafikuga, leian aega planeerida sisse üks korralik trenn - seega, suudad seda ka Sina! 

Treeningute läbiviimisel pean väga tähtsaks õige tehnika omandamist, teadlikku lähenemist harjutustele, tõhusat treeningu ülesehitust, seda kõike võttes arvesse inimese eripära. 

Olen julge lähenemisega treeningule, ergutades klienti väljuma oma mugavustsoonist. Minu trennidesse on oodatud kõik, kes tahavad parandada oma elukvaliteeti läbi mõtestatud treenimise ja toitumise.


Kui olen kuskil meedias silma jäänud...

Artikkel Anne & Stiil ajakirjas - Personaaltreening Sofia Rubina-ga 

Hommikuvõimlemine ETV+ hommikusaates - kummilintide eri 

Väike nupuke NTC äppist ja selle kasutamisest Sportland Magazine-s