Blogi

Filtreeri postitusi

Fooooooood

Me sööme päevas kordi rohkem kui teeme trenni. Söök on alati üks päevakajaline teema, millest mõelda, arutleda, tegutseda. Vähemalt minu puhul..
Loe lisaks

Testing, testing 1,2,3

Keskkoolist jäi selgelt meelde üks mõte - ükskõik, mida sa väidad, pead oma arvamust argumenteerima, põhjendama, miks sa midagi arvad/teed. Ehk siis igal tegevusel peaks olema alus. Maja ei hakata ehitama katusest, esialgu valatakse vundament ja pannakse seinad püsti. Kui need on vajaka, variseb ka kõige ägedam katus kokku.

Tõmban paralleeli spordisse. Tubli, sa käid trennis, sööd tervislikult. Aga kas sa oled mõelnud, kas sinu tegevus ka päriselt vastab sinu vajadustele? Kas see koormus, mida sa oma kehale annad, on piisav või ülemäärane? Kas söödud toit on mitmekülgne ning varustab sinu keha optimaalse koguse toitainetega? Kas ta sobib üldse sulle?

Loe lisaks

Tere, minu nimi on Tatjana!

Selline lause sobib alustama ükskõik millist elu situatsiooni - kohtumine, kõne, kirjutis. Oma esimeses artiklis proovin Sulle anda edasi mõned infokillud/faktid, et Sul oleks lihtsam mind endale ette kujutada, juhul kui Sa pole mingil põhjusel veel minuga kohtunud ja kui järgnev info Sulle üldse huvi võiks pakkuda...
Loe lisaks