NTC - Nike Training Club TREENER

Blogi

Kommenteeri
Kui suur hea meel saab minul olla...olla üks treeneritest Nike Training Club pundist! Nagu väga väga suur hea meel ! 


Mis on NTC?

(Järgneb copy-paste NTC ametlikult eesti lehelt treenime.ee)

Nike Training Club on ÜKT (üldkehaline treening) stiilis rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest. Süsteem, mis on välja töötatud Nike parimate treenerite poolt, julgustab sportlasi* teadlikumalt treenima ning väärtustama puhkuse ning lihashoolduse olulisust treeningprotsessis.
Kui palju Sa treenid, polegi nii oluline kui see, mis on Sinu treeningu eesmärk. Treeningute käigus kasutatakse erinevaid vahendeid (hantlid, sangpommid, vahurullid, matid, kummilindid, kettad, kangid jm), enamus harjutused on sooritatud treenides kasutades oma keharaskust ning igal sportlasel* on võimalus valida kas kergema või raskema harjutuse vahel. NTC tundides on au sees tiimitunnetuse arendamine, seetõttu kasutatakse sageli ka paarisharjutusi ning gruppides töötamist, kas siis ringtreeningu** või mõne muu formaadi näol. Iga treening keskendub ühele kolmest suunast: ENDURANCE (vastupidavus), STRENGTH (jõud), MOBILITY (liikuvust parandav treening); mis ühise NTC programmina annavad sportlasele* nädalate lõikes tasakaalustatud füüsilise koormuse. Kuigi iga treening on kindlama fookusega ühe suuna arenamisele, on tervik piisavalt kombineeritud, et saaksid efektiivse kogu-keha treeningu. Osalema on oodatud iga treenituse tasemega sportlased* – treener leiab alati harjutusest lihtsama ning raskema variandi.

*KUI SUL ON KEHA, SIIS OLED SA SPORTLANE

Prestory..

Kui ma alustasin tööd treenerina, siis mul oli kindel nägemus, et ma ei hakka rühmatreeneriks. Miks? Sest see on füüsiliselt nii koormav ning kui peab päevast päeva ühte ja sama kava ette näitama, mille mina ise kokku ei ole pannud, ei tundunud minu unistuste vääriline töö olema. 

Ma ei kategoriseeiks ennast edevaks inimeseks, rambivalgus ei ole minu esimene valik, aga ma saan sellega hakkama. Aga oii kuidas ma naudin teadmiste jagamist, õpetamist, mille läbi inimese elukvaliteet saab paremaks minna!! Selle nimel ronin lavale, mis ka vaid 30-50 cm kõrgusena võib tunduda hiigelsuurena.

Personaaltreenerina on meil olemas jõusaalis ringtrennid, jah, tegemist on rühmatrenniga, aga see on minu enda teha, milline tund sellest kujuneb, mida täpselt teeme. Ehk selline rühmatrenn võimaldab tuua inimeseni harjutusi, mida nad ei oleks ise proovinud, korrigeerida individuaalselt tehnikat, paneb minu aju tööle, et komplekteerida miskit põnevat, loogilist ja tõhusat. 

Tunniplaanides nägin NTC märkega tunde, Challenge ja templite kogumine, sotsiaalmeedias kajastused...just kui mingi liikumine, mis paneb saalid rahvast täis ja tundub eriti äge olevat.

Käisin ka proovimas. See trenn ei ole kui trenn, vaid eriti lõbus aja viitmis viis, kus higistamine on level-max ja suu kõrvuni esimestest minutitest alates. Minu jaoks oli see kui pöördumine tagasi lapsepõlve, kus sai joosta ja hüpata, klassikaline ÜKE trenn, mitte koreograafiaga aeroobika tund. 

Mina + NTC

Olen oma iseloomult väga edasipürgiv, mäkke aina rühkiv. Seal mäe tipus on erialane edukus, tuntus treenerina, võimalus muuta teiste inimeste elu paremaks via teadmiste jagamine. Ma tahan olla osa millestki, mis toimib kehale ja vaimule, on äge, kaasahaarav.

NTC puhul on au sees tiimitunnetus ja seda mitte ainult treenitavate vahel saalis. Meeletult vingete treenerite võrgustik on see, Raju Sandraga eesotsas, kust saab energiasüsti, motivatsiooni, toetust sellisel hulgal, et see kandub ka *sportlastele üle! 

Kui Sandra kirjutas, et kas ma oleksin huvitatud...the rest is history! 


NTC minuga

Minu missiiooniks on "nakatada" Viimsi inimesed NTC palavikuga, seda kõige paremas mõistes!
See saab võimalikuks MyFitness VIIMSI klubis 2 korda nädalas: T kell 8.00 ja K kell 18.00. Kes teisipäeva hommikul Viimsisse ei jõua, saab tulla RÄVALA klubisse vastupidavust arendama kell 15.00.
Omalt poolt garanteerin tehnilisi näpunäiteid, mis teevad ka keharaskusega harjutuse piisavalt väljakutsuvaks. Head muusikat, mis paneb su rohkem pingutama. Meelelahutust oma suurepärase huumorisoone läbi (ihihiii). 

Trennid kodus koos NTC äpiga

Kui trenni spordiklubisse ei jõua, siis sul on alati võimalus korralikult rassida kodus, külas, hotellis jne. Minu mõtted NTC äpist ka Sportland Magazine ajakirjas: 

Ja siin on minu valik NTC äpi viis parimat trenni

1) Simple routine for better runs on kõigile, kes tegelevad jooksmisega.
2) Controlled Blast on vastupidavust arendav treening, mis paneb proovile isegi kogenud sportlase*.
3) Tank Top Arms on mõeldud õlavöötme vormimiseks, sest reljeefseid käsivarsi on alati ilus vaadata.
4) Quick Hit Abs by Christiano Ronaldo teeb säru kerelihastele.
5) Floor to core treening on liikuvuse arendamiseks klassikaliste baasharjutustega. Ära arva, et keharaskusega võimlemine on lihtne!

Seega, kes tahab ja teeb, see saab kõik tehtud ja tulemused ei jää ukse taha ootele! 


Lisa kommentaar

Email again: